separator, separatory, separatory tłuszczu
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 9
Najnowszy Użytkownik: Joshheach
oczyszczalnie
oczyszczalnie Ścieki w zbiorniku podczyszczane są w warunkach beztlenowych, zatrzymywane są tu zawiesiny i tłuszcze. Następnie ścieki przepływają do pierwszej komory reaktora, która pracuje jako złoże biologiczne napowietrzane przy zastosowaniu powietrznego podnośnika cieczy. Po takim oczyszczeniu ścieki przepływają do drugiej komory reaktora , gdzie zachodzą procesy osadu czynnego. Tu zostają poddane ostatecznemu napowietrzeniu realizowanemu cyklicznie poprzez membranowy dyfuzor dyskowy. Ostatnim elementem reaktora jest filtr końcowy zabezpieczający przed przedostaniem się unoszonej przez pracujący dyfuzor zawiesiny. Taki układ gwarantuje skuteczne oczyszczanie ścieków bytowo-gospodarczych z budynków jednorodzinnych i nie tylko.

małe przydomowe oczyszczalnie ścieków jako nowe i jako element doposażenia.

Obojętnie, czy jako nowe czy modernizacja już istniejącego rozwiązania nadaje się do prawie każdego zastosowania. Pełnobiologiczne małe przydomowe oczyszczalnie ścieków można stosować wszędzie, pracują one niezawodnie, są ekologiczne i produkowane według najwyższych norm technologicznych.

Proste, skuteczne, ekonomiczne
Oczyszczanie ścieków w urządzeniachopiera się na technologii z napowietrzaniem membranowym. Procesy oczyszczania i przepompowywania odbywają się przy zastosowaniu zasilania sprężonym powietrzem przy pomocy sprężarki niskoszumowej. Dzięki temu w samym zbiorniku ze ściekami nie znajdują się elektropompy ani żadne rotujące czy ruchome elementy. Dla klienta oznacza to, że urządzenie nie zawiera zawodnych i awaryjnych komponentów, które mogły by prowadzić do zatrzymania pracy oczyszczalni.
przekonująco skuteczna technologia
Stała dobra skuteczność oczyszczenia jest podstawowym kryterium oceny małych oczyszczalni przydomowych. Obojętnie, czy wystąpią wahania temperatury, przeciążenie czy niedociążenie urządzenia lub zmienią się nawyki użytkownika - zagwarantowane musi być skuteczne działanie oczyszczalni. Technologia gwarantuje tę skuteczność.
Połączenie mechanicznego podczyszczania i buforowa pojemność w pierwszym zbiorniku pozwalają na bezproblemowe przyjęcie i pokonanie obciążeń uderzeniowych. Napowietrzanie w drugiej komorze zaopatruje w tlen mikroorganizmy osadu czynnego, które skutecznie rozkładają zanieczyszczenia.


Dodane przez Arkaszka dnia styczeń 09 2012 20:49:280 Komentarzy ˇ 532 Czytań - Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
separator tłuszczu klimatyzacja klimatyzacja Ursynów
Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Red Dawn by:

94247 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu